Zamawianie i zakupy w ARISTO JEANS

Nasza KOLEKCJA dostępna jest dla Państwa na terenie całej Polski – w hurtowniach, jak również u naszych przedstawicieli. Adresy sklepów patronackich ARISTO JEANS i dokładne dane kontaktowe znajdziesz na podstronie KONTAKT. Możesz także napisać do nas bezpośrednio z tej strony. Wyślij swoje uwagi lub zapytania. Możesz także zadzwonić lub wysłać e-mail.

 

Bezpłatne dostawy towaru

Jeśli nie możesz odebrać towaru w naszych Sklepach Patronackich ARISTO JEANS, to dostarczymy Ci go, w obrębie całej Polski – z pomocą spedycji. Zaznacz to tylko w zamówieniu. Zamówienia o wartości powyżej określonej kwoty – dostarczamy na koszt własny.


Sieć przedstawicielskich sklepów jeans

Chętnie nawiążemy współpracę ze sklepami odzieżowymi, hurtowniami, dyskontami, sieciami handlowymi. Dołącz do nas, zadzwoń, odwiedź nas osobiście lub napisz – KONTAKT.


Odzież i dodatki do jeans & casual

Zapraszamy do zapoznania się z naszą OFERTĄ, w skład której wchodzą: spodnie, kurtki, koszule, czapki; z dzianiny: t-shirty, bezrękawniki, polo, bluzy, koszulki z długimi rękawami; dziewiarskie: swetry, bezrękawniki; galanteria skórzana: paski i inne. Zapraszamy do współpracy, czekamy na KONTAKT z Tobą.


Torby firmowe, promocje, rabaty i prezenty

Do wszystkichi wyrobów jest możliwość zakupu torby reklamowej. Przy większych zakupach udzielamy korzystnych rabatów. Na koniec roku możesz być zaskoczony otrzymaniem od nas prezentu.

 

adresul. Kilara 11, 91-335 Łódź
tel+48 42 630 20 24
wwwwww.aristojeans.pl