Miło nam poinformować, że ponownie otrzymaliśmy nagrodę Najlepsi tym razem za rok 2021 za znakomite opinie od naszych Klientów. Dziękujemy za uznanie i zachęcamy do przeczytania, co Klienci napisali w Oferteo.pl:
https://www.oferteo.pl/krojownia/lodz#Najlepsioferteo

Miło nam poinformować, że otrzymaliśmy nagrodę Najlepsi 2020 za znakomite opinie od naszych Klientów. Dziękujemy za uznanie i zachęcamy do przeczytania, co Klienci napisali w Oferteo.pl:
https://www.oferteo.pl/krojownia/lodz#Najlepsioferteo

Dbamy o modny wygląd i wygodę

Firma Aristo Jeans zajmuje się produkcją i dystrybucją odzieży jeansowej. Nasza oferta zawiera młodzieżowe i sportowe kolekcje, zgodne z najnowszymi trendami oraz eleganckie i klasyczne wzory. W naszej kolekcji posiadamy nie tylko odzież jeansową, ale także wyroby z dzianiny oraz inne atrakcyjne elementy ubioru.

Siedziba firmy znajduje się w samym centrum polskiego przemysłu odzieżowego – w Łodzi, gdzie projektujemy i szyjemy ubrania. Materiały, z których wykonujemy nasze wyroby to nie tylko jeans. W swojej ofercie posiadamy również wyroby sztruksowe czy bawełniane. Oprócz spodni znajdą Państwo u nas bluzy, koszulki, kurtki czy paski. Współpracujemy z wieloma projektantami, przez co nasze produkty idealnie wpisują się w aktualnie obowiązujące trendy.
Jakość, modny wygląd i wygoda użytkowania odzieży, a także zadowalające warunki współpracy z odbiorcami, wpłynęły na uzyskanie dużego udziału w rynku wyrobów ARISTO JEANS. Dbamy również o korzystne ceny dla klientów.

Dowodem wysokiej jakości sprzedawanych przez nas wyrobów jeansowych jest liczba stałych klientów, którzy chętnie wracają do nas z kolejnymi zamówieniami. Zapraszamy do odwiedzenia naszych firmowych sklepów w Rzgowie pod Łodzią oraz zapoznania się z ofertą na stronie internetowej. Jesteśmy przekonani, że nasza oferta to doskonała odpowiedź na potrzeby najbardziej wymagających odbiorców.


ARISTO JEANS

Nazwa marki wywodzi się z greckiego słowa „aristo”, co oznacza „najlepszy”. Czy znasz Arystotelesa Onassisa? Ten wielki, grecki biznesmen dla bliskich miał na imię Aristo. Miliard dolarów – na tyle oszacowano bogactwo, które po sobie zostawił. Dołącz więc do Nas, dołącz do przedsiębiorczych i bogatych. Dołącz do ARISTO JEANS – najlepszych, dbających o jakość wyrobów i zadowolenie klientów.


Świadczymy usługi

Jakość wyrobów ARISTO JEANS oparta jest na naszej wiedzy i doświadczeniu, jak również na bogatym PARKU MASZYNOWYM, który wykorzystujemy nie tylko do produkcji własnych wyrobów. Nasza produkcja – pralnia, krojownia i szwalnia są do dyspozycji dla tych, którzy chcieliby skorzystać z naszych usług.

Oferujemy Państwu usługę w zakresie krojenia tkanin, dzianin oraz klejenie i wykrawanie z brytów. Jesteśmy w stanie wykonać wszystkie czynności niezbędne przy produkcji odzieży. Dodatkowo wykonujemy projekty na życzenie i według wskazówek klienta. Wykonywanie wykrojów na zamówienie, projektowanie szablonów, digitalizacja szablonów klienta, optymalizacja układu rozkroju również nie mają przed nami żadnych tajemnic. Gwarantujemy profesjonalne podejście do klienta, krótkie terminy oczekiwania oraz korzystne ceny. W razie potrzeby możliwy odbiór i dowóz.


Nowoczesny park maszynowy

Posiadamy specjalistyczne maszyny do odzieży jeansowej, automaty i półautomaty. Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym tj. automatyczna lagowarka oraz cutter. Posiadamy własną szwalnię, krojownię i pralnię.

 

Współpracujemy z projektantami odzieży

Współpracujemy z wieloma projektantami odzieży. Współpracujemy z konstruktorami z wieloletnim doświadczeniem i bogatym stażem w konstruowaniu odzieży typu jeans casual. Wiedza, doświadczenie i profesjonalizm znajdują swój wyraz w atrakcyjnych i różnorodnych wzorach.

adresul. Kilara 11, 91-335 Łódź
tel+48 42 630 20 24
wwwwww.aristojeans.pl